Oferujemy Rodzaj Liczba Cena
Pokoje 2-osobowe 4 110-130/pokój
Pokoje 3-osobowe 3 120-150/pokój
Pokoje 4-osobowe 4 120/pokój

 

Niższe ceny dotyczą pokoi z dostępem do łazienki (jedna na 3 pokoje), natomiast ceny wyższe pokoi z łazienkami.

Ponadto w 2 pokojach 2-osobowych z łazienką w cenie 130 PLN/doba/pokój znajdują się łoża małżeńskie.
W ofercie nie posiadamy pokoi 1-osobowych. W takim przypadku proponujemy pokój 2-osobowy do wykorzystania dla jednej osoby w cenie pokoju 2-osobowego ( prosimy o zapoznanie się także z okresowymi promocjami „dla singli ” )
W cenie noclegu: darmowa kawa, herbata i cukier (samoobsługa) oraz dostęp do  bezprzewodowego internetu.

Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16.00 i trwa do 12.00 dnia następnego. Przyjęcia gości od 16.00 tylko po telefonicznym uzgodnieniu.
W przypadku wcześniejszego przybycia przed godziną 16 istnieje możliwość wcześniejszego udostępnienia pokoju (jeżeli jest on już przygotowany po poprzednim Gościu) lub istnieje możliwość nieodpłatnego pozostawienia bagażu.
W przypadku rezerwacji dokonanej telefonicznie lub mailowo bez wpłaty zaliczki jest ona aktualna do godziny 17.00 w dniu przyjazdu. W przypadku przewidywanego przybycia po godzinie 17.00 konieczny jest kontakt telefoniczny w dniu przyjazdu  potwierdzający, że Państwa rezerwacja jest nadal aktualna.

W przypadku braku takiego potwierdzenia po godzinie 17.00 rezerwacja zostanie automatycznie anulowana.

UWAGA!
W chwili dokonania zameldowania i opłacenia „z góry” pobytu otrzymujecie Państwo komplet kluczy umożliwiający całodobowy dostęp do swojego pokoju. Ze względu na brak stacjonarnej recepcji osobom powracającym do wynajętych pokoi  , a nie posiadających swoich kluczy do pokoju, nie gwarantujemy możliwości dostępu do obiektu.
Płatność za pobyt przyjmujemy tylko w gotówce. Możliwa jest także płatność przelewem z tym, że należność za pobyt opłacona tym sposobem musi być zaksięgowana na naszym koncie najpóźniej w dniu przyjazdu.

Nie prowadzimy sprzedaży pojedynczych miejsc w pokojach (wynajmujemy całe pokoje).
Nie gwarantujemy rezerwacji pokoi np. według zdjęć z galerii.
Gwarantujemy w chwili potwierdzenia rezerwacji, że dotyczy ona określonego dnia przyjazdu oraz wyjazdu, typu pokoju tj. ilości maksymalnej osób w pokoju oraz, że pokój jest z łazienką lub łazienka jest zlokalizowana na korytarzu, a także w przypadku pokoi 2-osobowych w miarę możliwości preferowany rodzaj łóżka (małżeńskie lub dwa osobne).

Przy dłuższych nieprzerywanych pobytach istnieje możliwość negocjacji cen.

?…Świetna lokalizacja, mila obsługa, genialne wyposażenie i wnętrze. Blisko wszędzie, w razie problemów dobra pomoc. Serdecznie polecam, jak będę wracał do Katowic to już wiem gdzie…? – oto jeden z komentarzy pozostawionych na portalu https://meteor-turystyka.pl przez Gości naszych Pokoi Gościnne Zacisze.